Kom inlopen over de Omgevingsvisie
Hoe wonen en leven we in het Steenwijkerland van morgen? Dát staat straks in onze nieuwe Omgevingsvisie. Daarin maken we belangrijke keuzes over allerlei thema’s zoals wonen, werken en recreëren. Een belangrijk document dus. En daarom willen we ook graag weten u hoe erover denkt.
De afgelopen tijd hebben we al veel informatie opgehaald. Bijvoorbeeld via een enquête en bij de pop-ups die we op diverse plekken in de gemeente hebben georganiseerd om laagdrempelig met iedereen in gesprek te gaan. Maar er zijn ook workshops geweest met bijvoorbeeld maatschappelijke organisaties, met bedrijven en met de bewonersverenigingen. In mei organiseren we 3 bijeenkomsten waar iedereen van harte welkom is.
Voor iedereen die wil meepraten
Op 6 en 10 mei organiseren we 3 inloopbijeenkomsten voor alle inwoners en ondernemers van Steenwijkerland. We laten dan zien wat we toe nu toe hebben opgehaald. U kunt daarop reageren en uw ideeën en opmerkingen met ons delen. De inloopbijeenkomsten zijn op:
Dinsdag 6 mei 2025 | 17.00 – 21.00 uur
Grote Kerk in Steenwijk
Deze bijeenkomst gaat met name over de stadsvisie Steenwijk die we aan het maken zijn. Deze stadsvisie wordt – net zoals de stadsvisies van Blokzijl en Vollenhove en de toekomstvisie voor Giethoorn – onderdeel van de Omgevingsvisie Steenwijkerland.
Zaterdag 10 mei 2025 | 9.00 – 12.00 uur
Dorpshuis De Wanne in Wanneperveen
Deze bijeenkomst gaat over de Omgevingsvisie voor heel Steenwijkerland.
Zaterdag 10 mei 2025 | 13.00 – 17.00 uur
MFC Hoogthij in Steenwijkerwold
Deze bijeenkomst gaat over de Omgevingsvisie voor heel Steenwijkerland. Het heeft dezelfde inhoud als de ochtendbijeenkomst in Wanneperveen.
Aanmelden hoeft niet. U bent van harte welkom om binnen te lopen wanneer het u uitkomt.
Volg ons