Gewijzigde openingstijd
Het gemeentehuis is op maandag 9 juni (tweede pinksterdag) gesloten.
Het gemeentehuis is op maandag 9 juni (tweede pinksterdag) gesloten.
Brief voortgang bouwrijp maken woningbouwplan, mei 2025 (pdf 263 kb)
We gaan een nieuwe woonwijk realiseren aan de Bovenboerseweg. In dit nieuwbouwplan kunnen circa 37 woningen gebouwd worden; een mix van rijwoningen (voor starters), vrijstaande woningen, twee-onder-één-kapwoningen en seniorenwoningen (patiowoningen). In dit nieuwbouwplan krijgt ook Kindcentrum De Lisdodde een nieuwe plek.
In de periode van maart tot oktober 2025 maken we het hele plan bouwrijp. Vanaf 2026 staat de nieuwbouw van de woningen en het kindcentrum gepland.
Wilt u meer informatie over het bouwrijp maken van het plan, neem dan gerust contact op met projectleider Sebastiaan Top. Hij is bereikbaar via telefoonnummer 14 0521 of per mail via sebastiaan.top@steenwijkerland.nl
Wilt u op de hoogte blijven van het nieuws over de uitgifte van woningbouwkavels? Meld u dan aan voor onze Nieuwsbrief Wonen - gemeente Steenwijkerland
Volg ons