Advies en contact

Wilt u een bedrijf starten? Heeft u vragen over groeimogelijkheden van uw bedrijf en innovatieve ontwikkelingen? We denken graag met u mee.

Coronavirus en ondernemers

Bent u als ondernemer getroffen door de gevolgen van het coronavirus? Wij proberen u zo goed mogelijk te helpen. U kunt met uw vragen terecht bij het noodloket voor ondernemers. Alle regelingen vindt u op www.steenwijkerland.nl/coronavirus/ondernemers

 

Jeannette Los

Jeannette LosAccountmanager bedrijven

  • Bedrijventerreinen
  • Dienstverlening aan ondernemers
  • Centrumgebied Steenwijk
  • Horeca
  • Detailhandel

E-mail: jeannette.los@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 32 45 39 32
 

Jantsje Vriesema

Jantsje VriesemaCasemanager bedrijven

  • Omgevingsvergunningen

E-mail: jantsje.vriesema@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 13 91 19 44



 

 

Erik van der Kamp

Erik van der KampInkoop- en aanbestedingsadviseur

E-mail: erik.van.der.kamp@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 31 77 59 27


 

 

Paul van den Berg

Paul van den BergSenior beleidsmedewerker toerisme

  • Vragen over toerisme en recreatie
  • Initiatieven in de branche toerisme en recreatie

E-mail: paul.van.den.berg@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 31 77 58 63


 


Petra Wagenaar

Senior beleidsmedewerker ruimtelijke ontwikkeling

  • Vragen over agrarisch beleid
  • De erfcoach denkt met agrariërs en andere erfeigenaren in het buitengebied mee over de toekomst. Lees meer hierover

E-mail: petra.wagenaar@steenwijkerland.nl

Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 31 77 59 24
 

Theo Bouius

Theo BouiusProjectleider duurzaamheid

  • Duurzame bedrijvigheid
  • Circulaire economie

Email: theo.bouius@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 27 02 87 86


 

 

Nickie de Vries

Nickie de VriesBeleidsmedewerker economie

E-mail: nickie.de.vries@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 11 22 52 59

 

 

John Moes

John MoesAccountmanager Werkgeversservicepunt (WSP)

  • Werving en selectie van personeel
  • Personeelsadvies
  • Hulp bij aanvragen van subsidies

E-mail: john.moes@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 10 54 36 46