Advies en contact

Heeft u vragen over bijvoorbeeld groeimogelijkheden van uw bedrijf en innovatieve ontwikkelingen zoals digitalisering? Wilt u een bedrijf starten of heeft u vragen over relevante thema’s zoals duurzaamheid? Wij helpen u graag verder.

Rienk Bijlsma

Rienk BijlsmaAccountmanager bedrijven

 

  • Bedrijventerreinen Dolderkanaal, Eeserwold, Vollenhove, Groot Verlaat, Blokzijl, Oldemarkt en Giethoorn
  • Centrum Steenwijk 

E-mail: rienk.bijlsma@steenwijkerland.nl 
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 26 54 94 30

 

 

 

Duncan Winton

Duncan WintonAccountmanager bedrijven

  • Bedrijventerreinen Dolderkanaal, Eeserwold, Vollenhove, Groot Verlaat, Blokzijl, Oldemarkt en Giethoorn
  • Centrum Steenwijk 

E-mail: duncan.winton@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 11 28 64 62

 

 

 

 

Nickie de Vries

Nickie de VriesBeleidsmedewerker economie

E-mail: nickie.de.vries@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 11 22 52 59

 

 

 

Erik van der Kamp

Erik van der KampInkoop- en aanbestedingsadviseur

E-mail: erik.van.der.kamp@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 31 77 59 27
 

 

 

 

Paul van den Berg

Paul van den BergSenior beleidsmedewerker toerisme

  • Vragen over toerisme en recreatie
  • Initiatieven in de branche toerisme en recreatie

E-mail: paul.van.den.berg@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 31 77 58 63

 

 

 

 

Carolien Borg

Carolien BorgOmgevingsadviseur Vitaal Platteland

  • Ondersteuning bij vragen en initiatieven
  • Hulp bij het aanvragen van subsidies

E-mail: carolien.borg@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 27 09 41 29

 

 

 

 

John Moes

John MoesAccountmanager Werkgeversservicepunt (WSP)

  • Werving en selectie van personeel
  • Personeelsadvies
  • Hulp bij aanvragen van subsidies

E-mail: john.moes@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 10 54 36 46

 

 

 

Marijke Dam

Marijke DamMedewerker Economie

  • Kavelverkoop Bedrijven

E-mail: marijke.dam@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 23 97 69 08

 

 

 

Overige vragen

Heeft u vragen over de volgende onderwerpen:

  • Regionale en lokale samenwerkingen
  • Horeca

Neem dan contact op door te mailen naar ondernemen@steenwijkerland.nl.