Woningbouwkavels te koop
Beschikbare kavels voor woningbouw ziet u op de kaart.
Als we een kavel voor de eerste keer uitgeven, dan doen we dat via een speciale procedure. Iedereen kan daaraan meedoen. De uitgifte van kavels maken we bekend via de lokale huis-aan-huisbladen, onze nieuwsbrief en deze webpagina.
Beschikbare kavels
Als er na een uitgifteprocedure kavels overblijven, dan leest u dat op deze pagina. De beschikbare kavels vindt u op de kaart hieronder.
Interesse in een beschikbare kavel
Als u interesse heeft in een beschikbare kavel, dan kunt u contact met ons opnemen. Bel via telefoonnummer 14 0521 of stuur een e-mail naar kavels@steenwijkerland.nl. Vraag daarbij om een optie op een specifieke kavel.
Een optie is 3 maanden geldig en is kosteloos. We handelen de verzoeken op volgorde van binnenkomst af. De opties zijn alleen beschikbaar voor particulieren.
Interesse in een kavel die niet meer beschikbaar is
Heeft u interesse in een kavel die niet meer beschikbaar is? We raden u aan om zelf deze website in de gaten te houden. We houden geen reservelijst bij met belangstellenden voor kavels die al in optie zijn uitgegeven. Als een kavel weer teruggaat naar de gemeente, dan komt deze weer beschikbaar via deze website.
Starterslening
Wilt u voor het eerst een huis kopen maar kunt u daarvoor niet genoeg lenen bij uw bank? Dan kunt u een starterslening aanvragen bij de gemeente. De starterslening is een aanvulling op een hypotheek bij een bank. Op die manier kunt u als starter toch een huis kopen.
Contact
Neem voor meer informatie of bij vragen contact op met onze woonconsulent Marijke Dam. Bel via telefoonnummer 14 0521 of stuur een e-mail naar kavels@steenwijkerland.nl.
Volg ons