Gewijzigde openingstijd
Het gemeentehuis is op maandag 9 juni (tweede pinksterdag) gesloten.
Het gemeentehuis is op maandag 9 juni (tweede pinksterdag) gesloten.
We doen ons best om u zo goed mogelijk te helpen. Toch kan het gebeuren dat u ontevreden bent over het contact dat u had met de gemeente.
Klachten gaan over hoe een medewerker u heeft behandeld. Voorbeelden hiervan zijn: u heeft geen reactie gekregen op een brief of e-mail. Of: een medewerker of een bestuurder is onbeleefd geweest. We vragen u om ons te bellen via 14 0521. We kijken samen met u hoe we het kunnen oplossen. Helpt dit niet? Dan vragen we u om een klacht aan ons door te geven.
Heeft u een melding of klacht over de openbare ruimte? Bijvoorbeeld een omgewaaide boom, zwerfvuil of een kapotte lantaarnpaal. Ga dan naar de pagina Melding doen.
Wanneer u het niet eens bent met een besluit van de gemeente kunt u bezwaar maken. Dit is een andere stap dan het melden van een klacht. In het besluit dat u heeft ontvangen staat aangegeven hoe u bezwaar kunt maken.
U kunt uw klacht online doorgeven. Via onderstaande knop opent u het formulier. U logt hierna in met DigiD.
U kunt uw klacht ook schriftelijk doorgeven. U stuurt een brief naar de gemeente. Richt deze brief tot de burgemeester, het college van burgemeester & wethouders of de gemeenteraad. In de brief omschrijft u duidelijk uw klacht. De brief met uw klacht is in het Nederlands geschreven. Verder zet u de volgende gegevens in deze brief:
U verzendt de brief naar het postadres:
Gemeente Steenwijkerland t.a.v. Cluster juridisch - klachten
Postbus 162
8330 AD Steenwijk
Of u geeft de brief (t.a.v. Cluster juridisch - klachten) af in het gemeentehuis (Vendelweg 1, Steenwijk).
We lezen uw klacht altijd binnen 2 werkdagen. We komen zo snel mogelijk in actie om uw klacht op te lossen.
Bent u niet tevreden over de behandeling van uw klacht door de gemeente? Dan kan de Nationale ombudsman u helpen.
Volg ons