Contactgegevens

Heeft u een vraag of wilt u meer weten over sport en bewegen? Neem dan contact met ons op.

U kunt ons bellen via telefoonnummer 14 0521. Hieronder ziet u met wie u contact kunt opnemen:

  • Beheer en onderhoud sportvelden: Ella Schipper
  • Beheer en onderhoud gemeentelijk binnen- en buitensportaccommodaties: Hetty ten Kate
  • Verhuur sportaccommodaties: Grietje Boxum
  • Sportbeleid & subsidies: Mariska Zwartsenburg
  • Vergunningen sportevenementen: Henrie Benning of Ans Reineman

Wilt u informatie over een ander onderwerp? Stuur dan een e-mail naar sport@steenwijkerland.nl

Aanvoerders van het Steenwijkerlands Sport & Beweegakkoord

Vanuit het Steenwijkerlands Sport & Beweegakkoord werken we met aanvoerders. Zij helpen samen met hun spelers mee bij de uitvoering van het sportakkoord. Heeft u een goed idee, een vraag of wilt u meedoen? Neem contact op met een van de aanvoerders:

Karin Rijkelijkhuizen: k.rijkelijkhuizen@sociaalwerkdekop.nl
Sandra Lampe: s.lampe@sociaalwerkdekop.nl
Harmen Woudenberg: h.woudenberg@sociaalwerkdekop.nl
Janita Kist: j.kist@sportservicezwolle.nl
Stan Roosken: s.roosken@sportservicezwolle.nl
Tom Holleboom; t.holleboom@sportservicezwolle.nl
Loes Boetes: l.boetes@sportservicezwolle.nl

Stuurgroep Steenwijkerlands Sport & Beweegakkoord

Er is een stuurgroep die de voortgang en de koers van het sportakkoord in de gaten houdt. In de stuurgroep zitten: Mirjam Daan (SportVereent Oldemarkt), Colin Kist (werkzaam in de commerciële sport), Peter van der Terp (Sportambassadeur), Daniel Jansma (Stichting Op Kop), Henrieke Hofsteenge (Sociaal Werk de Kop) en Bram Harmsma (gemeente Steenwijkerland). Wilt u iets bespreken met de stuurgroep of heeft u een vraag? Stuur een e-mail naar sport@steenwijkerland.nl